Uživatelské jméno
Heslo
Nemáte účet?

Už měsíc s vámi

Zelený mužíček | Středa 09.04.2008 23:55 Komentářů: 0

„10. dubna byl blog Zelený mužíček.cz spuštěn. Co se od té doby změnilo a co se brzy vylepší?“

Již měsíc přináším den co den nové články, tento je už 37. Statistiky Google Analytics zaznamenaly již přes 1500 návštěv, téměř 6000 zobrazených stránek. Nejčtenějším článkem je moje slohová práce do českého jazyka na téma Moje reforma školství, nejdiskutovanější článek Operační systém Windows Vista nezvládá rozdělování slov. Dohromady po sobě na webu Zelený mužíček.cz uživatelé zanechali 35 komentářů. Tolik ke statistikám, teď informace, co je nového.

Během uplynulého měsíce jsem rozhodně nezahálel, kromě vylepšení administrátorského rozhraní se úprav dočkaly i části webu přístupné čtenářům. Například si můžete pod každým článkem všimnout odkazů na weby, které shromažďují odkazy na zajímavé články. Takže pokud se vám tady nějaký zalíbí, neváhejte a dejte mu svůj hlas. Na Topčlánky.cz je to možné dokonce i bez registrace.

Již zítra se dočkáte další podstatné novinky, a to RSS. Do své RSS čtečky si budete moct přidat nejen kanál pro články, ale dokonce i pro komentáře, takže budete mít vždy dokonalý přehled o tom, co je na Zelený mužíček.cz nového.

Novinky se plánují samozřejmě i dále do budoucna. Avšak jaké konkrétně to budou, to neprozradím. Ledaže byste to uhodli v komentářích, to bych pak nepopřel, kdybyste se náhodou trefili do některé ze správných odpovědí. Ale raději se nechejte překvapit. ;)


V diskuzi ještě není žádný komentář, přidejte první


Kategorie
Jak se žije v OstravěMultimediaTOPWebdesign a ITWindowsZe světaZelený mužíčekŽivot v České republice
RSS
ČlánkyKomentáře
Už jste četli?
Jak jsme dopadli v národním finále soutěže MESEFallout 3 hrou roku? Nové weby
Zelený mužíček
Blog Registrace Archiv Autor Odkazy Síň slávy

Zelený mužíček - ikona Zelený mužíček - tak trochu jiný blog využívá 123CMS pro blog
RSS - ikona RSS pro články a pro komentáře
Kontakt - ikona Kontakt: mail@zelenymuzicek.cz