Uživatelské jméno
Heslo
Nemáte účet?

Online TV archiv České televize, Novy a Primy

Zelený mužíček | Čtvrtek 17.04.2008 19:30 Komentářů: 3

„Rozvoj internetu, rozšiřování a zrychlování připojení umožnilo, abychom si na internetu mohli prohlížet obrázky a později sledovat videa a poslouchat hudbu. Dnes máme možnost sledovat na internetu online vysílání televize a dokonce si přehrávat pořady, které již byly odvysílány. Zdarma.“

Pro mě jednoznačně vede, co se nejen online TV archivu týče, Česká televize. Nabízí zpětně velké množství pořadů, prakticky celou svou produkci. Navíc jsou stránky České televize velmi přehledné a prakticky se v nich nedá ztratit. Navíc jsou pořady systematicky děleny do menších celků, takže například v Událostech najdete ihned reportáž, která vás zajímá. Online internetový archiv ČT najdete na adrese https://www.ceskatelevize.cz/vysilani/.

Televize Nova disponuje taktéž kvalitní sbírkou pořadů na internetu. Stránky nejsou sice tak přehledné, ale přesto není příliš velký problém cokoliv najít. Opět zde existuje systematické dělení jednotlivých pořadů do menších částí. Pořady je možné si zdarma přehrávat na https://novaplus.nova.cz/porady.

Televize Prima svým webovým stránkám nepřikládá takovou váhu, jako její konkurence, což se projevuje i na TV archivu. Není příliš bohatý ani příliš přehledný, ale existuje. https://www.iprima.cz/porady.


V diskuzi je 3 komentářů, můžete přidat další


Kategorie
Jak se žije v OstravěMultimediaTOPWebdesign a ITWindowsZe světaZelený mužíčekŽivot v České republice
RSS
ČlánkyKomentáře
Už jste četli?
Malé děti lepší než dospělíCeny televizní reklamy vysoko v nebesích
Zelený mužíček
Blog Registrace Archiv Autor Odkazy Síň slávy

Zelený mužíček - ikona Zelený mužíček - tak trochu jiný blog využívá 123CMS pro blog
RSS - ikona RSS pro články a pro komentáře
Kontakt - ikona Kontakt: mail@zelenymuzicek.cz