Uživatelské jméno
Heslo
Nemáte účet?

Dnes je nejtrapnější den v roce – apríl

Zelený mužíček | Úterý 01.04.2008 23:00 - aktualizováno Komentářů: 7

„Každý rok prvního dubna se koná tahle trapnost. Každý rok si myslím, že už to ani trapnější být nemůže, ale následující rok mě vždy bohužel přesvědčí o opaku.“

Dnes to začalo už brzy po začátku vyučování, když se z rozhlasu ozvalo:

Upozorňujeme studenty, že v átriu školy leží mrtvá kráva. Vyučujícím biologie bude provedena pitva.

To, co si dovolili vymyslet někteří členové naší studentské firmy a nahrát na náš firemní UNIFO web, to je něco nevídaného a neslýchaného. Upřímně, chtělo se mi zvracet, když jsem to viděl.

UNIFO apríl

Mimochodem po komentování tohoto vtipu jako trapné záležitosti jsem byl de facto zařazen do kategorie „chujů a igeliťáků“ jedním z mých „spolupracovníků“ (nebudu ředitele marketingového oddělení jmenovat).

Apríl může být dokonce nebezpečný, jak se přesvědčil čtenář magazínu Živě:

Lidi dejte si bacha, aby Vás dneska někdo nenapálil. Já už to mám za sebou. Jeden "dobrý" kamarád mi ráno volal, že půl firmy je pod vodou, že počítače sice dali na stoly, ale že voda pořád stoupá a už nevědí co dál. Tak jsem ráno v 6 ráno sednul do auta a valil jsem do práce s potřebou zachránit co se dá. Vůbec mně nenapadlo něco jako že by to mohl bejt fór. To mě trklo až když jsem zjistil, že Morava vůči včerejšku klesla a docvaklo mi to až jsem našel firmu liduprázdnou (a samozřejmě po vodě ani památky). Kdyby do mně při spáteční cestě (to jsem se ještě docela smál) u železničního přejezdu nevletěla ještě asi spící madam s modrou Fábií, dokázal bych to možná i pochopit jako dobrej fór. Takhle ale musím říct ZKURVENEJ APRÍL ...

Nedomnívám se, že bych byl nějaký suchar, a kdo mě opravdu dobře zná, musí uznat, že si nevymýšlím. Ale apríl je prostě trapná hloupost, ať se na to dívám z kterékoliv strany. Jsem pro legraci, a to dokonce celý rok, ale doplňovat to tím „magickým“ slůvkem APRÍL? Ani náhodou.


V diskuzi je 7 komentářů, můžete přidat další


Kategorie
Jak se žije v OstravěMultimediaTOPWebdesign a ITWindowsZe světaZelený mužíčekŽivot v České republice
RSS
ČlánkyKomentáře
Už jste četli?
Nelegální stahování her už má oběti – došlo i na GTA4Webová stránka s vlastní hymnou
Zelený mužíček
Blog Registrace Archiv Autor Odkazy Síň slávy

Zelený mužíček - ikona Zelený mužíček - tak trochu jiný blog využívá 123CMS pro blog
RSS - ikona RSS pro články a pro komentáře
Kontakt - ikona Kontakt: mail@zelenymuzicek.cz