Heslo
Nemáte účet?

Baník deklasoval Žižkov, sudí opět nezklamal

Zelený mužíček | Sobota 22.03.2008 22:55 Komentářů: 0

„V domácím prostředí odehrál FC Baník Ostrava zápas s pražským klubem FK Viktoria Žižkov. Více než osm tisíc diváků na ostravských Bazalech mohlo vidět několik krásných akcí a jako tradičně několik minel rozhodčího.“

Tlak si od začátku utkání začal tvořit doma hrající Baník a už během úvodní čtvrthodiny si dokázal vytvořit slušné množství šancí. Jednu z největších měl Svěrkoš, když přesně trefil tyč, naneštěstí se míč odrazil zpět do hřiště. Ve 35. minutě už mu to však vyšlo a prvním gólemv zápase ukázal, kdo je na hřišti pánem. Zbytek poločasu se odehrál v poklidném tempu, šlo však jen o ticho před bouří...

Ve druhém poločase byl opět dominantní domácí tým Ostravy. Šanci Magery sice nejprve zbrzdila neodpískaná ruka hráče FK Viktorie Žižkov a další pak opět tyč, ale v 62. minutě už gól konečně padl z nohy Rajtorala. O osm minut později utekl obraně Žižkova Svěrkoš a potvrdil tak převahu domácího celku.

Zbylých 20 minut se dohrálo již bez gólů a FC Baník Ostrava tak porazil tým FK Viktoria Žižkov 3:0.